AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

+14
Shogun
Japi
chibi
JezFrizuraMan
Prince Vegeta
SuperSaiyanVegeta
AlanViBritannia
~Death Ripper~
Lelou1524
Sasuke Uchiha
nyan-cat
audiosl4ve
Gamaran
sajber
18 posters
Go down
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Jan 19, 2017 11:28 pm
Zasad se divim Kishiju što je osmislio toliko različitih likova (trenutno sam na dijelu "misija: vraćanje Sasukea prije nego li prijeđe granicu, vođa Shikamaru" i tu stvarno dolazi do izražaja koliko je tko od njih pet ustvari sposoban i zanimljiv individualac, a di su tek Hinata, Sakura, Kakashi i ostali likovi koji nisu zasad detaljno predstavljeni (dobro, recimo da Hinata je u priči oko dviju obitelji)). Mislim, za to već kapa dolje, to je povelik svijet/univerzum i treba time rukovati da sve bude smisleno i zanimljivo i da svaki lik bude jedinstven.
Za Sharingan ne mogu trenutno puno komentirati pošto do dana današnjeg samo znam da ga imaju Kakashi i Uchihe i da ga je Kakashi dobio od Obita? (negdje naletila, tko će više znati sjećam li se točno (btw no spoilo dalje, pls)) Dok sam gledala anime, Byakugan mi je bio tak, nije me se dojmio pretjerano kao sposobnost. Možda zato što mi Neji nikad nije legao kao neki interesantan lik bez obzira na sve (možda se promijeni kako čitam mangu, zasad mi je i dalje previše arogantan da bi mi se svidio).
Zasad mi zvuči (ovako izdaleka ću malo nagađati) kao da je Kishi naprosto popustio pred fanovima koji su tada tražili više Sasukea, više Uchiha i "više priče, više toga, još!", valjda nije moglo stati kad je on možda planirao pa je išao zadovoljiti čitatelje rastežući priču dalje i dalje a time i gubeći na kvaliteti?

tl;dr: Pojma nemam šta pričam, pričam bezveze jer sam još pri početku, manga mi je zasad super (nekih 194-5-6 ch pročitano, zaokružimo na 200 jer bu do sutra i ta brojka prijeđena), pitam se koliko će mi pasti u očima kad dođem do tih dijelova. Kapa dolje Kishiju za početak koji te uvuče k'o budalu i tjera te da čitaš skoro pa opsesivno (ili bar mene).

Edit: Choji je zakon.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Jan 20, 2017 1:26 pm
Bez brige, neće bit spojlera.

Da, kraj Naruta je super jer su tu još kolko tolko bili važni i ostali osim Naruta i Sasukea, a Shikamaru je vođa od malih nogu i jedan mi je od dražih likova. Choji je isto super. Od njih svih su još Shikamaru, Choji i Ino nekako dobili najviše pažnje.

Ma sharingan je bezveze, u početku je bio samo jutsu koji je omogućavao korisniku da kopira sve jutsu koje vidi, a onda je Kishi počeo izmišljat pizdarije i sharingan je postao bezveze. Bakugan je meni osobno zanimljiviji jer omogućuje korisniku da vidi čakru i može blokirat njen protok tijelom, i naravno ima skoro 360 stupnjeva vidno polje. Neji je meni bio ok, je malo je arogantan ali to je zato što je on iz neke slabije grane obiteljskog stabla i mora se dokazivat da bi pokazao koliko vrijedi.

Mislim da si dobro namirišala - Kishi je popustio pred svima i na kraju je bio samo fokus na Sasukeu i sharinganu i nekakvom zadovoljavanju želja fanova. Šta je na kraju rezultiralo padom kvalitete i nedostatkom zanimljivih priča jer su sve više-manje bačene u drugi plan.

Ali što se tiče početka mange - da, navuče te i moraš pratit do kraja. I još je prvi od glavnijih negativaca Zabuza koji je i dalje jedan od najboljih ali naravno Orochimaru je najbolji i to bez ikakve konkurencije. A recimo, One Piece me nije toliko zaokupio od početka, ali negdje od Alabaste na dalje jednostavno ne možeš prestat. A pogotovo sad kad je fokus na Sanjiju i počela su sranja. sdruge strane Oda ima smisao za radnju i likove i svijet i da sve kompletira u cjelinu od svih shounen mangaka i to već zadnjih 20 godina bez opadanja kvalitete. Hiromu Arakawa je isto tu sa savršenim svijetom i likovima u FMA.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sat Feb 04, 2017 1:12 am
Ufff, završih arc "Sasuke odlazi iz sela", mislila sam da će odmah skočiti na Naruta nakon tih tri godine ali prvo ide Kakashijeva priča? Ja sretna, što sretna, presretna. Very Happy
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sat Feb 04, 2017 7:00 pm
Hmmm? Crtić počinje kad se naruto vrati u selo. Valjda manga ima drugačiji raspored
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sat Feb 04, 2017 8:29 pm
Ma u mangi je onaj dio kad je Kakashi u timu sa Obitom i Rin,
Spoiler:
.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sat Feb 04, 2017 9:44 pm
Aha, i mislio sam si. Jer shippuden počinje kada otmu garu
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Feb 05, 2017 3:27 pm
chibi (citat):Ma u mangi je onaj dio kad je Kakashi u timu sa Obitom i Rin,
Spoiler:
.

Spoiler:

Anyway, Štrukla, taj Kakashi dio mi je jedan od najboljih dijelova mange tako da mislim da će ti se svidit. Dobro da ne gledaš anime jer su tamo imali nekih 100 epizoda fillera nakon što Sasuke ode iz sela i to jako loših.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Feb 06, 2017 11:09 am
Hooojoj.

All manga volumes - in color!

:'D Samo što je na japanskom.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Mar 31, 2017 12:33 am
Pa, ode
Spoiler:
Šteta što nije bilo više o Kakashiju, sigurna sam da se ima šta za pričati.
Sad mi se gleda Shippuuden dok ovo čitam, dovragaaa...
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Mar 31, 2017 9:16 am
Kako ne, pa bilo je baš puno o Kakashiu, barem u animeu. Sječam se još je i bio onaj filer anbu Kakashi. E to je bilo super Smile
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Mar 31, 2017 11:19 pm
Ak je bilo u prvom Narutu, zaboravila sam već. Ako će tek biti u Shippuudenu, još nisam vidjela.
Ili sam totalno zaboravila općenito ak je već bilo u mangi. neeeee

I kasno je za mene, počela sam gledati i Shippuuden danas od početka... Sad kad sve krene nizbrdo i u mangi i u animeu (pogotovo sa fillerima) pa kad doslovce počnem plakati pred ekranom.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sat Apr 01, 2017 8:11 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Haha, drž se! Samo hrabro! Ide to vidjećeš Smile
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Apr 06, 2017 8:45 pm
Kreno je Boruto anime (Naruto GT? Naruto Super?) ako nekog zanima. Ja sam od tog odusto jer je manga imala izrazito ružan stil crtanja i po meni nema potrebe za daljnjim muženjem krave makar još daje mlijeka, trebaju krave malo i odmorit.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Apr 07, 2017 8:16 pm
A gledaću i to, šta sad.

Još nisam prvu ep, al budem danas ak bog da
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Apr 10, 2017 8:57 am
Ja sam malo pauzirala s mangom (došla sam do borbe babe Chiyo i Sakure sa Sasorijem), pokušavam se dostići sa animeom (a to jako sporo ide, plus ta ponavljanja scena iz prošle epizode na početku i na sredini stvarno zamaraju).
Izgleda da sad ipak više obraćam pozornost na animaciju i tijek, ehhh... Trebala sam ga prije gledati. Razz
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Jun 08, 2017 8:47 am
Pogledao prve dve ep boruta. Strah me dalje Very Happy
Izgleda ko jedan dosadni filer.

Jedino me zanima prva scena u prvoj epizodi gdje je cijala konoha i onaj grad iza uništen
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Jul 09, 2017 1:37 pm
Napokon pomalo gledam Shipuuden kako spada (bez prevelikih pauzi između gledanja) i onaj dio kad izvlače Gaarinog pješčanog rakuna iz njega (Akatsuki) je jednako jeziv kao i u mangi.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Jul 09, 2017 7:54 pm
da, meni je to jedan od najboljih dia shippudena.
I onaj dio kad idu po sasukea, a poslije toga je pomalo dosadno dok ne dode do paina Smile
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Sep 11, 2017 11:09 pm
I tako ja gledam dalje i Sakura-Chiyo <-> Sasori šora gotova, Sasoria mi je čak bilo žao na kraju (I didn't sign up for feels here, Naruto, pls), ali da se vratim na temu, i dalje se tim Gai bori sa svojim duplikatima i pošto se više ne sjećam kako se to završilo, onak... A da naprosto Neji pusti svog dvojnika i krene na TenTen 2, TenTen krene na Gaia 2 i sl.?
Naravno, velika je mogućnost da bi i onda duplić naprosto promijenio oblik osobe koja je došla zamijeniti prvotnu, ali ne mogu se oteti toj misli da bi to možda bilo rješenje. :'D
No, vidjeti ću kroz epizodu-dvije-pet i kraj toga.

S druge strane, Kakashijev novi Sharingan, kaj?!
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Sep 11, 2017 11:12 pm
O da, navikni se na to. Sharingani samo niču na sve strane što dalje ide priča.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Sep 15, 2017 12:43 pm
Ali zapravo je Kakashi cijelo vrijeme imao taj Sharingan, ali ga nije imao priliku pokazat Very Happy
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Sep 21, 2017 1:12 pm
^ Naravno da je, tak to obično ide.

Ahhh, vrijeme je za novi OP (ep. 32) i novi arc, YOU ARE MY FRIEEEEEND~~~

Ne leži mi baš OP ali jbga. Vrijeme je za čudaka Saia i onog novog vođu kojem se ne sjećam imena. Very Happy
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Sep 24, 2017 9:27 pm
Ja uzo pa pogledo ovo šta je izašlo od Boruta. Nije loše, zabavano je Very Happy
Prvih 20 epizoda je filer a tek onda ide ono iz mange, al realno prvih 20 ep su bile bolje Very Happy
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Oct 26, 2017 10:18 pm
Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Sakura

Damn, son.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Oct 27, 2017 8:52 am
A imala je Sakura par momenata. Kad je ovo bilo?
Sponsored content

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 18 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu