AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball - Glavna Diskusija

+18
son goten
Prince Vegeta
audiosl4ve
Bayonetta
Kaio- Goku
Sasuke Uchiha
Baddaku
SuperVegitoSSJ4
danielX^^
SuperSaiyanVegeta
woker
Lelou1524
Goku SSJ2
sajber
WooddieBone
AlanViBritannia
Gamaran
JezFrizuraMan
22 posters
Go down
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Thu Oct 08, 2015 10:41 pm
ma pisi sve veliko. ko da netko na to obraca paznju xD
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Thu Oct 08, 2015 11:38 pm
Kralj Kai i Vrhovni Kai su na japanskom Kaiou i Kaioushin, doslovno Kralj Svijeta i Bog-Kralj Svijeta, što znači da su im to imena pa je sve velikim slovom.

Zmajeve kugle ovise o jeziku, na engleskom se u naslovima sve piše velikim slovom pa su Dragon Balls, a u nas je samo prva riječ velikim slovom.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Oct 12, 2015 5:32 pm
Hvala na odgovoru, Prince Vegeta. A Sjeverni Kralj Kai? To, koliko sam skužio mu ne spada pod ime, nego ga tako zovu jer je sa sjevera.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Oct 12, 2015 10:14 pm
Mislim da mu je to puna titula, wikia mi samo stavlja oboje pod ime tako da nisam siguran Neutral
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Aug 28, 2017 12:29 am
Gleda ko Super? Najnovija epizoda je stvarno bila ... super ahahahaha

Roshi MVP
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Aug 28, 2017 8:25 am
Dobar je Super. Likovi koji su prije bili zanemareni su dobili malo minutaže i to mi se sviđa (Gohan, Tien, Krillin, Roshi).
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Aug 28, 2017 6:17 pm
Sviđa mi se što ima dosta callbackova na original Dragon Ball. Npr. sve Roshijeve tehnike i ovaj govor u prošloj epizodi, ili kad je Goku bio u Babe po Friezu je vježbao po pokretima iz borbe s Grandpa Gohanom.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Aug 28, 2017 6:35 pm
Ma, de, jedna epizoda i odma suepr valja Razz

Meni, barem ono malo što sam gledao je nešto najlošje što sam vidio
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Aug 28, 2017 7:18 pm
Super dosta zavisi o arcu u kojem je. Prva dva su bili samo recapi filmova samo lošiji i s puno gorom animacijom. Onda ima turnir između svemira 6 i 7 koji je ok, pa neki filleri pa Future Trunks arc koji je dosta hvaljen, ali meni osobno radnja nije bila baš Dragon Ball-asta, negativac mi se čini više ko da je izvađen iz nekog drugog animea tipa Evangeliona. Ovaj sad arc mi je stvarno dobar jer ko što chibi kaže, više dolaze do izražaja likovi koji su bili zanmareni, npr. 17 je glavni badass u ovom arcu. A i stvarno mi se sviđa što ne ignoriraju potpuno original DB. Iskreno, meni je tek sad Super dobio taj neki DB osjećaj, ovo prije mi nije imalo utisak kao kad sam gledao Dragon Ball i Z.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Tue Aug 29, 2017 12:25 pm
Da, onaj arc s Trunksom je bio ok radi Future Trunksa. Onaj Zamasu je bio li-la. I onda je Future Trunks izvuko inaj mač iz ničeg i sredio ga. Al bar smo dobili SSJG Vegita. Ovaj turnir je za sad ok, sad će bit sve jače i jače borbe jer su ostali uglavnom samo najjači. Čekam da Tien malo dobije minutaže.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Wed Aug 30, 2017 2:35 am
Nadam se da će se nastavit ovaj trend pa će Tien izvuć neke stare tehnike, kao onu s 4 ruke ili onu kad se podijeli u 4 dijela, čini mi se kao da bi to bilo korisno u turniru da iznenadi protivnika. Valjda ga neće opet svesti na Kikoho-spam.
Sponsored content

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 9 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu