AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trenutno čitam...

+17
SuperSaiyanVegeta
synhro
Akai
Prince Vegeta
Sasuke Uchiha
chibi
Saber Lily
WooddieBone
Bayonetta
~Death Ripper~
AlanViBritannia
son goten
nyan-cat
sajber
audiosl4ve
woker
Gamaran
21 posters
Go down
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno čitam... - Page 9 Empty Re: Trenutno čitam...

Mon Jan 15, 2018 11:04 pm
Čitao sam ovih dana Mahoutsukai no Yome, uglavnom zato što sam viđao svugdje po internetu i izgledalo je zanimljivo s dobrim artom. Po opisu sam očekivao nekakav shoujo, ali me više podsjeća na fullmetal alchemista, uglavnom zbog načina na koji su likovi okarakterizirani. I art je fantastičan. Sviđa mi se što je tematika više zapadnjačka nego japanska, to nije često.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Trenutno čitam... - Page 9 Empty Re: Trenutno čitam...

Wed Jan 17, 2018 10:21 am
Pročitah jučer Flowers of Evil manhwu, onak, okej je. Tematika je zabranjena ljubav sestre i brata (jer izgleda da se u manhwama uglavnom radnja vrti oko takvih stvari, ili ja nisam zagrebla dovoljno duboko u medij?) i popratnoj ljubomori uzrokovanoj takvim odnosom. Srećom, nije sve crno-bijelo pisano pa je sve skupa zanimljivo do kraja, a vjerojatno bi bilo i bolje da si nisam slučajno spojlala sve tražeći nekakav podatak na Wikii.

7/10 would incest
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Trenutno čitam... - Page 9 Empty Re: Trenutno čitam...

Tue Feb 13, 2018 8:48 pm
[You must be registered and logged in to see this link.]

Manje poznata (?) manga autora "Yakitate!! Japan" o genijalnom klincu koji teži postati najbolji dječiji kirurg.

Mislila sam da će biti puno dosadnija ali bez obzira što je dosad (cca 23 ch) svaku operaciju odradio bez greške, usred rezuckanja nalazio nove, inovativne načine da zaobiđe probleme potencijalnih infekcija, odbacivanja organa ili naprosto 2 minute pred operaciju (figurativno) našao način da dobije pristanak od roditelja, dosta joj se često vraćam i brzo ju čitam (što nikako ne bi bio slučaj da mi je dosadna). Valjda ima nešto u njoj.
Crtež jednostavan i čist, medicinska terminologija i zahvati detaljno objašnjeni (navodno i dosta točno, pohvale prevoditeljima za trud). Sve u svemu, glavni lik je očigledno presavršen čak i za klinca-genija, u međuljudskim odnosima je očekivano tupav (ipak je (pre)mlad) i vjerojatno ima puno boljuh i ozbiljnijih mangi o doktorima, medicini i srodnom, ali za to što je, zasad nije loša.
I vjerojatno će autorovi fanovi dijeliti veće ocjene, od mene je zasad solidnih 7/10.
Sponsored content

Trenutno čitam... - Page 9 Empty Re: Trenutno čitam...

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu