AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretne i Nesretne ljubavi

+14
animefun1234
roverandom
sajber
WooddieBone
Kaio- Goku
Prince Vegeta
chibi
sarcasticGirl
Rin Okumura
audiosl4ve
Sasuke Uchiha
Lelou1524
SuperSaiyanVegeta
son goten
18 posters
Go down
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Mon Apr 20, 2015 12:12 am
@Wooddie Bez uvrede, ali pomalo zvučiš kao neki friendzonani nice guy  Razz
Ako sam dobro shvatio i "pristojni šupak" je tip koji je šupak prema svima osim prema curi, onda ja znam par takvih ljudi. Jedan od prijatelja mi je najveća moguća šupčina prema svima i dođe mi da ga opalim lopatom u glavu tri puta dnevno, ali je prema svojoj curi totalni papučar i ne usudi se ništa bez da nju prvo pita. Čak je i tužno za gledat.
I stvarno ne mislim da je 21 godina neko mjerilo zrelosti. Moja sestra ima 22 pa trenutno skuplja sve moguće igračke Olafa iz Frozena jer je "najbolji crtani lik ikad". Kvragu, moj otac ima 53 godine pa svaki put kad gleda Madagaskar pjeva volim se gibat, gibat skupa sa Julienom.

@Sasuke Pokušaj sad to isto s novim Avengersima. Nemaš što izgubiti, koliko sam shvatio radnja je DBZ Android Saga: The Movie. Avengersi su popularna franšiza i dosta ljudi koji i ne prate stripove i je gledalo prvi pa neće biti glupo da je pozoveš na to, još bonus što je antiteza romantici pa nećeš ni biti sumnjiv  Wink
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Mon Apr 20, 2015 1:05 am
Prince Vegeta (citat):@Wooddie Bez uvrede, ali pomalo zvučiš kao neki friendzonani nice guy  Razz
Nope.
To kaj govorim dolazi iz iskustava moje sestre koja se jako opekla sa pristojnim šupkom i sad je u jako sretnoj vezi sa vrlo, vrlo nice tipom koji je upravo u istambulu poslovno i prije nje je bio poprilično uspješan u ljubavi i nije tip koji hoda u đemperu preko košulje i kupuje mami cvijeće za dan žena I za majčin dan.

Šupak je šupak kak god se okrene i uvijek iz njega taj šupčizam izleti u krivom trenutku. Kad tad.
Onda je cura skroz razočarana i traži drugog šupka da se utješi jer drugačije ne zna.

I da. Fandom prema nekom crtiću ili gledanje crtića nikad nije bilo niti će biti mjerilo zrelosti.
Poznajem ljude duboko u četrdesetom desetljeću života koji imaju ženu i djecu, zarađuju za vrlo lagodan život i još uvijek gledaju crtiće i igraju igre.

Zrelost je iskustvo, a ko ga nema puno je naivan.
Najnormalnija činjenica.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Mon Apr 20, 2015 4:28 pm
@Prince

Ma bih je ja pozvao, ali vise ne idemo u isti razred pa se samo vidimo preko odmora ili na hodnicima a to bude "đesi" i njeno smijeskanje. A fb zaboravi jer sam je blokiro jer su mi prije par mjeseci krivo dojavili da je opet s jednim likom s kojim je vec bila prije 2 godine pa sam taj dan digo ruke, i nazalost opet sjebo stvar. Sad je ne mogu odblokat jer bi to tek bilo sumnjivo (mislim da ona ni ne zna da sam je bloko).
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Mon Apr 20, 2015 4:30 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
ajmo ovako: govoris da nisi pica i onda je ne pozoves u kino, govoris da nisi papak, a nemres s njom vise od dvije rijeci progovorit, govoris da si pametan a imas je blockanu na fb. Neznam sasuke ko tu koga al ocito nas trollas u zdrav mozak. Odustani vise brate mili, nije vrijedna i gotovo. Ionako nemas muda da joj ista kazes...
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 31

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Mon Apr 20, 2015 5:04 pm
@saske Sasuga emo-kun.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Mon Apr 20, 2015 5:25 pm
Pa nisam rekao da nisam pica, cak sam rekao da jesam. A ne znam vise stvarno, kao sto sam rekao, prvo trebam skolu rijesit jer mi je zajebana situacija samo takva, pa onda ovo ostalo.

@roverandom
Sto god te cini sretnim Wink
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Mon Apr 20, 2015 11:25 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Alo, mir. Napali ste mi mladog Sasukea ko jastrebi. Svi smo to više-manje prošli. Jebiga, i najbolji podlegnu tremi i useru se. A ti Sasuke, ako misliš nešto poduzet poduzmi odma ili zauvijek šuti (haha, nisam mogao odoljet) nemoj poduzimat.

WooddieBone (citat):
I da. Fandom prema nekom crtiću ili gledanje crtića nikad nije bilo niti će biti mjerilo zrelosti.
Poznajem ljude duboko u četrdesetom desetljeću života koji imaju ženu i djecu, zarađuju za vrlo lagodan život i još uvijek gledaju crtiće i igraju igre.

Zrelost je iskustvo, a ko ga nema puno je naivan.
Najnormalnija činjenica.

Ne. Fandom prema nekom crtiću/serijalu može bit znak nezrelosti i u velikoj većini slučajeva je, pogotov fandom crtića, ali ne uvijek. Gledanje crtića nije znak nezrelosti nikako. A pogotovo sada kada sve više rade crtiće s temama za odrasle (Simpsoni, South Park, Archer, Bob's Burgers...). Naravno ti crtići nisu na razini ozbiljnosti Breaking Bada ili Dnevnika, ali ne znači da ljudi koji ih gledaju da su nezreli balavci makar imali 40 godina. Možda ljudi jednostavno rade po cijele dane i žele pustit mozak na pašu i pogledat Simpsone ili odigrat neku igru. Nadalje, igranje igara u 40-oj nije znak nužno znak nezrelosti (u slučaju kad je to igranje po cijeli dan i da ta osoba nema posao, onda da). Jer uzmimo za primjer mog oca, on je čovjek sa skoro 60 godina i svakodnevno je za kompjuterom. I naravno da igra i igre, Oblivion je prešo više puta nego ja, Civilizaciju 4 je naučio napamet, mislim da se sad bacio na 5., a zadnjih par mjeseci igra go preko interneta. I ako je to znak da je on nezrela osoba onda ti je logika pokvarenija od prirodnog hlađenja u Sahari. Jer moj otac je osim toga i profesor fizike u gimnaziji, svako malo doma nešto popravlja/radi, ode jedamput tjedno do bake (njegove mame) pa i njoj pomogne ako šta treba i po meni su to odlike koje nezrele osobe nemaju. Naravno, zna on i bit neozbiljan, ali kad treba bit ozbiljan ozbiljan je. I ako bih ga opisivao nezreo ne bi bila glavna osobina. Naravno, ovo je sve s dozom subjektivnosti, ali što sam htio reći da ljudi ako i igraju igre u 40-ima/50-ima ne znači da su nezreli, ni najmanje.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Mon Apr 20, 2015 11:52 pm
Eto da se neko zauzeo i za mladog Sasukea haha Very Happy Hvala svima na odgovorima, a sad kao sto je Chibi rekao, moram odlucit. Ostanimo na tome.

Kad smo vec kod fandoma, postoji jedna civilizacija zvani bronies. Oni, naime pate od autizma i seksualnoj privlacnosti prema zivotinjama (konjima uglavnom) jer kako drukcije objasnit to da lik s 3, 4 banke gleda My Little Pony!?!? E da, mozete ih prepoznati po tome sto nose fedore.
A ovo ostalo, Simpsoni, South Park, ma sve je to zdravo. Cak i otakui granice s ludilom (ima i njih morbidnih perveznjaka), ali Bronies su bolest 21. stoljeca.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Tue Apr 21, 2015 11:34 am
Samo me u svemu tome zanima: je li ti ikad palo na pamet da si možda radi nje propustio vidjeti druge prilike koje bi možda bile dobre, a možda loše, ali sad nikad nećeš (nećemo) saznati? I šta misliš o tome.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Tue Apr 21, 2015 1:50 pm
Mislis na druge cure? Ne bas. Ne znam niti jednu curu kojoj bi se mogao svidati osim nje. I sad cu ispasti supak, ali ni jedna cura mi nije dovoljno lijepa kao ona. I naravno da je ljepota bitna, pa necu se zaljubiti u curu raditoga sto slusa Panteru ili Megadeth (mada je to lijepi bonus). Iako, ima jedna cura u novom razredu, koja je top tier kao i ova, ali ona ima decka, ali nekako se sramezljivo ponasa prema meni i vise puta sam nacuo kako joj prijateljica sapuce da joj se svidam i zajebava je. Ali cisto sumnjam, plus ima decka koji ide u drugi razred i ne bih htio popusit batine radi cure koja mi se ionako ne svida.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Tue Apr 21, 2015 7:16 pm
chibi (citat):

Ne. Fandom prema nekom crtiću/serijalu može bit znak nezrelosti i u velikoj većini slučajeva je, pogotov fandom crtića, ali ne uvijek. Gledanje crtića nije znak nezrelosti nikako. A pogotovo sada kada sve više rade crtiće s temama za odrasle (Simpsoni, South Park, Archer, Bob's Burgers...). Naravno ti crtići nisu na razini ozbiljnosti Breaking Bada ili Dnevnika, ali ne znači da ljudi koji ih gledaju da su nezreli balavci makar imali 40 godina. Možda ljudi jednostavno rade po cijele dane i žele pustit mozak na pašu i pogledat Simpsone ili odigrat neku igru. Nadalje, igranje igara u 40-oj nije znak nužno znak nezrelosti (u slučaju kad je to igranje po cijeli dan i da ta osoba nema posao, onda da). Jer uzmimo za primjer mog oca, on je čovjek sa skoro 60 godina i svakodnevno je za kompjuterom. I naravno da igra i igre, Oblivion je prešo više puta nego ja, Civilizaciju 4 je naučio napamet, mislim da se sad bacio na 5., a zadnjih par mjeseci igra go preko interneta. I ako je to znak da je on nezrela osoba onda ti je logika pokvarenija od prirodnog hlađenja u Sahari. Jer moj otac je osim toga i profesor fizike u gimnaziji, svako malo doma nešto popravlja/radi, ode jedamput tjedno do bake (njegove mame) pa i njoj pomogne ako šta treba i po meni su to odlike koje nezrele osobe nemaju. Naravno, zna on i bit neozbiljan, ali kad treba bit ozbiljan ozbiljan je. I ako bih ga opisivao nezreo ne bi bila glavna osobina. Naravno, ovo je sve s dozom subjektivnosti, ali što sam htio reći da ljudi ako i igraju igre u 40-ima/50-ima ne znači da su nezreli, ni najmanje.

Pročitaj ponovo moj post.
Slažemo se u svemu osim za fandom. Ja obožavam Ghiblijeve filmove i činjenica kaj su animirani ne oduzima od njihove ozbiljnosti niti malo.

Također sam ogroman fan Pixara koji u svoje crtiće ubacuje, uz humor za djecu i teme koje shvaćaju samo odrasli.

I da, plakao sam na kraj Toy Storya 3. Ne zato jer je tužan niti zato jer je napravljen s namjerom da rastuži gledaoce nego zato jer je kraj te trilogije označio i svojevrsni kraj mog djetinjstva.
Ja sam generacija koja je odrasla uz Toy Story na način da sam pratio Andyevu dob gotovo u godinu. Prvi nastavak odskače jer je izašao kad sam se rodio, dvojka je izašla taman kad sam bio Andyeve dobi i u trojci kad ide na koledž ja sam taman bio pred državnu maturu.
Igrao sam Toy Story 2 na plejci ko klinac i još uvijek mi je to jedno od dražih sjećanja, a kao odrasla osoba počastio sam se i sa igrom Toy Story 3 za Xbox. Na kraju mi se tolko svidjela da sam ju kompletirao 100% jer je bila ultra zabavna.

Niti sam zbog toga išta manje ozbiljan niti sam nezreo.
Sad jesam li zbog ičeg drugog takav (ili jesam li uopće takav) nije na meni da govorim, ali zbog toga sigurno nisam.
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 31

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Wed Apr 22, 2015 12:20 am
WooddieBone (citat):

Pročitaj ponovo moj post.
Slažemo se u svemu osim za fandom. Ja obožavam Ghiblijeve filmove i činjenica kaj su animirani ne oduzima od njihove ozbiljnosti niti malo.

Također sam ogroman fan Pixara koji u svoje crtiće ubacuje, uz humor za djecu i teme koje shvaćaju samo odrasli.

I da, plakao sam na kraj Toy Storya 3. Ne zato jer je tužan niti zato jer je napravljen s namjerom da rastuži gledaoce nego zato jer je kraj te trilogije označio i svojevrsni kraj mog djetinjstva.
Ja sam generacija koja je odrasla uz Toy Story na način da sam pratio Andyevu dob gotovo u godinu. Prvi nastavak odskače jer je izašao kad sam se rodio, dvojka je izašla taman kad sam bio Andyeve dobi i u trojci kad ide na koledž ja sam taman bio pred državnu maturu.
Igrao sam Toy Story 2 na plejci ko klinac i još uvijek mi je to jedno od dražih sjećanja, a kao odrasla osoba počastio sam se i sa igrom Toy Story 3 za Xbox. Na kraju mi se tolko svidjela da sam ju kompletirao 100% jer je bila ultra zabavna.

Niti sam zbog toga išta manje ozbiljan niti sam nezreo.
Sad jesam li zbog ičeg drugog takav (ili jesam li uopće takav) nije na meni da govorim, ali zbog toga sigurno nisam.

Are you me? Suspect Jedino što ja nisam igrao igre.. Al Pixar <3 <3 Iako možd zadnjih par filmova (cars 2, brave, monsters university) nisu na istoj razini kao i oni prije, nekako mi se čini kao da su malo više prema djeci usredotočeni.. ili je to možda zato što sam ja stariji... Al svejedno, Wall-E mi je u top5 filmova svih vremena. A Toy Story u top5 trilogija.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Wed Apr 22, 2015 1:26 am
roverandom (citat):
WooddieBone (citat):
Are you me? Suspect Jedino što ja nisam igrao igre.. Al Pixar <3 <3 Iako možd zadnjih par filmova (cars 2, brave, monsters university) nisu na istoj razini kao i oni prije, nekako mi se čini kao da su malo više prema djeci usredotočeni.. ili je to možda zato što sam ja stariji... Al svejedno, Wall-E mi je u top5 filmova svih vremena. A Toy Story u top5 trilogija.
Meni je Brave jedan od najboljih Pixarovih.
Za Cars 2 i Monsters University se slažemo.

Meni su osobno najslabiji Pixar filmovi definitivno Up i Finding Nemo.
Nemoj krivo shvatiti. Kao Pixarovi filmovi su klasu iznad svega ostalog, ali za Pixarove standarde su mi slabi.


I ne kužim zašto Cars i Monsters Inc., a uskoro i Nemo imaju nastavke, a The Incredibles nema, a taj film od svih zaslužuje nastavak ako ne i trilogiju.
Cars, Monsters i Nemo su baš filmovi koji su najmanje trebali nastavak.

Crying or Very sad

EDIT: Evo sad baš čitam da su Incredibles 2 najavljeni za sljedeću godinu.
JEEEJ.

Također i Cars 3 (Why?) i Finding Dory (Whyer?).
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Tue Oct 04, 2016 8:32 pm
smegmarta (citat):Jbga. Prerast ces to vec, a i naici ce druga.
Sponsored content

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 8 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu