AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je sve počelo

+6
chibi
Prince Vegeta
Sasuke Uchiha
audiosl4ve
Lelou1524
son goten
10 posters
Go down
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Kako je sve počelo Empty Kako je sve počelo

Tue Jul 15, 2014 11:40 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Sjećam se kao da je bilo jučer,2011. je godina i rtl je odlučio otkupiti epizode Dragon Balla,čim sam vidio reklamu vidio sam stranicu Dragon ball.hr,odlučio sam otići i napraviti svoj profil pod imenom son goten (kao što vidite to je postao moje stalno ime na forumima),već je u samom početku bilo preko 1000 ulogiranih od čega nas je bilo aktivno nas 20-tak,samo među tih 20-tak forumaša bili su poznata lica na ovom forumu kao što su Vegito,Chibi,Goten (O-Dog),M-chan,Sajber koji je i na tom forumu bio admin,Grgo,a od nepoznatih mrdensson,goku,vickokill koji nažalost više nisu aktivni.Kako smo stvarali teme i postali po forumu,forum je i sam bio jako popularan i imao je čak preko deset tisuća članova ako se dobro sjećam.Na tom forumu smo imali i dobre i loše trenutke,svađali se,raspravljali se u nedogled koji je lik jači,razmjenjivali se db sličicama.Najveća svađa na tom forumu je izbila kada je došao forumaš po imenu SUPER GOKU (neki ga nažalost znate i na ovom forumu ) i počeo spamati i svađati se sa svima,svi su se tako raspalili da to nije bilo normalno,a opet smo uživali u tome zato što je tada forum bio najboljem periodu kada je najviše forumaša bilo aktivno.došla je i 2012,godinu dana nakon što je forum osnovan i sve je bilo idealno (osim glavnog admina koji nikada nije bio aktivan i nije mogao sređivat najvažnije i najpotrebnije stvari),ali unatoč tome Dragon ball hr. stranica je ugašena bez ikakvog objašnjenja i tu nastupa Animan,nedugo nakon što je Dragon Ball.hr ugašen,sajber osniva Animan i okuplja nas nekoliko članova koje je imao na faceu i mi ostali dodajemo one koje imamo na facebooku i uspijevamo pokrenuti Animan.Na veliku žalost mnogo članova s dbz.hr-a koji su bili uvijek aktivni nisu na ovom forumu zato što ih nitko nije znao izvan foruma.Iako nas je na Animanu u početku bilo jedno 20 uspjeli smo ga održati aktivnim dok nismo dobili nove članove koji će redovno postati.Nažalost Animan nikad nije procvijetao kao dbz.hr,ali smo zato zajedno stvorili uspomene i sklopili nova prijateljstva.Na dbz.hr sam došao kao 14-godišnjak,željan priče s ljudima koji dijele moju ljubav prema Dragon ballu,a danas imam 17 godina i nakon tri i pol godine ne žalim ni za jednim momentom koje sam proveo postajući po ova 2 foruma.
P.S. sorry ako sam zaboravio neke članove,nemojte zamjeriti
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Wed Jul 16, 2014 6:08 am
Mmm. Kad sam vidio naslov, mislio sam da će tema biti o stvaranju Zemlje. Ah.
Deep, this is. Mmm.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Wed Jul 16, 2014 9:10 am
ah dobra stara vremena....
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Wed Jul 16, 2014 2:41 pm
Dok sam pročitao ovo sve haha. Zanimljivo je to sve. Ja se doduše samo sjećam kad sam bio noob na forumu kad bi otvorio Naruto temu a Sajber je izbrisao odmah Razz Sjećam se i Super Gokua, inspektor za forume hahaha. Joj, sjećam se i kad je bila ona neka ženska raspižđena veganka što sam je htio natjerat da jede meso. E ta mi je živce kidala.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Wed Jul 16, 2014 3:25 pm
Zapamti, Super Gokua neš prepoznat na ulici jer ima 18 godina i trenira kickboxing. Valjao sam se od smijeha na to  ahahahaha
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Wed Jul 16, 2014 5:07 pm
Sasuke Uchiha (citat):Dok sam pročitao ovo sve haha. Zanimljivo je to sve. Ja se doduše samo sjećam kad sam bio noob na forumu kad bi otvorio Naruto temu a Sajber je izbrisao odmah Razz Sjećam se i Super Gokua, inspektor za forume hahaha. Joj, sjećam se i kad je bila ona neka ženska raspižđena veganka što sam je htio natjerat da jede meso. E ta mi je živce kidala.
sjećam se te veganke vrištao sam kad je vegito bio stavio onoga medvjeda koji jede ribu hahahahaha
sjećam se da si i ti jedno vrijeme imao - karmu zato što si bio noobina,al si se popravio hahahahah  lol!
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Wed Jul 16, 2014 5:39 pm
jesam ja jedini koji nema pojma o cem pricate?  Šta? 
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Wed Jul 16, 2014 6:06 pm
za sad jesi Razz
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Wed Jul 16, 2014 8:51 pm
Zaboravio si Lorema ipsuma, s njim sam volio raspravljat.

audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Wed Jul 16, 2014 8:59 pm
o da s njim je sve i pocelo. On me uveo u svijet mange i beskrajno sam mu zahvalan na tome <3
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Wed Jul 16, 2014 10:58 pm
chibi23 (citat):Zaboravio si Lorema ipsuma, s njim sam volio raspravljat.

e da,cijeli dan razmišljam i nisam se mogao sjetiti kako se zove,s im ipsumom sam se znao posvađat zbog sitnice i također raspravljati o svemu.Jel zna njega uopće itko izvan foruma?
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Thu Jul 17, 2014 10:28 am
ja ga znam. Kupovao sam od njega par mangi. Dalmos neki koji je studirao u zagrebu i radio. Neznam, kasnije se nisam cuo s njim, zagubio se kontakt broj i tamo oslo sve nekako...
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Thu Jul 17, 2014 12:24 pm
Ja znam da bi mi Chibi spuštao karmu jer sam bio kreten hahahaha. Ako se netko čuje s Loremom, nek mu reče da se pridruži na ovaj forum. Puno likova sam zaboravio više...
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Mon Jul 21, 2014 5:58 pm
Budimo realni, svi ste vi bili noobare dok vas nisam doveo u red  ahahahaha 

Šalim se Very Happy Lorem, odnosno Jure je meni rekao da će doći na forum kada se nakupi više članova, što se nikada nije dogodilo, tako da...

Ali da, dbz.hr je bio zabavan forum, iako nije bilo toliko članova koliko se ovdje priča, a u zadnje vrijeme, u zadnjim tjednima njegovog postojanja, skoro se nije ni pisalo po njemu, iako je razlog njegovog gašenja to što se ukinuo crtić na telki, vjerojatno.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Mon Jul 21, 2014 6:05 pm
A stvarno jesmo bili noobare haha  lol! 

E jel znaš ko je glavni vrhovni admin dbz.foruma? To me oduvijek zanimalo ko je on haha. A jbga, šta češ, makli i anime pa tako se i foruma htijeli riješit. E sad sam se sjetio da bi se i likovi učlanili samo da bi se mogli mjenjat sličicama s onog albuma kojeg sam bezveze skupljao jer nije bilo nikakve nagrade...
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Thu Jul 24, 2014 10:46 am
Ne znam tko je bio. Vjerojatno neki njihov tamo.
Jovo_SSJ3
Jovo_SSJ3
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 86
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 26

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Sun Aug 30, 2015 10:39 pm
Super Goku? haha ja imam na fejsu tog malog Very Happy
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Mon Aug 31, 2015 3:33 pm
Sasuke Uchiha (citat):A stvarno jesmo bili noobare haha  lol! 

E jel znaš ko je glavni vrhovni admin dbz.foruma? To me oduvijek zanimalo ko je on haha. A jbga, šta češ, makli i anime pa tako se i foruma htijeli riješit. E sad sam se sjetio da bi se i likovi učlanili samo da bi se mogli mjenjat sličicama s onog albuma kojeg sam bezveze skupljao jer nije bilo nikakve nagrade...
Ono... odgovor godinu dana kasnije haha, ali bilo je nagrada, za prvu dvadesetoricu doduse, znam da sam bio medju njima. Very Happy
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Sun Sep 11, 2016 9:40 pm
Evo jedan necro post bezveze, a i očito mora bit nakon godinu dana. lol!

A bio nam je dobar forum, u početku je čak i bilo ljudi. Ne sjećam se više ni kolko je trajao, ali je u startu imo dost prometa. Pa čak ako se sjećam da je i pred kraj se dost dobro držo i onda je zbilja nekak naglo ukinut. Uglavnom je bila ista ekipa ko i tu uz naravno Lorema kojeg nema, i Grgo je bio aktivniji (znam da je savko malo nešt crtkaro), Baddaku (jel on bio na starom?), i naravno ta veganka, čak mi se čini da je još koja cura bila (m-chan?), a Sasukea sam obožavo maltertirat. Bilo nam je dobro u svakom slučaju. Sva sreća da ga je sajber u neku ruku spasio, a mislim da ga nisam imo na MSN-u (da na MSN-u) ne bi me bilo ni tu. Samo se javio jedan dan na MSN (il ga je već onda skajp preuzeo) i reko da je napravio novi forum i skuplja ljude sa starog.

I eto tako je nastao ovaj naš mali forum, koji bar jednom mjesečno par dana ima visoku aktivnost, a ostale dane nije bitno. A s obzirom da nas više-manje istih 10-ak aktivno konstantno od starta recimo da nam ide ok, još da su neki aktivniji koji su prije bili - recimo SarcasticGirl, roveradnom, WoodieBone (s njim sam se volio i na starom forumu raspravljat), Akai, woker, Baddaku. A ovak je sajberu lakše održavat kad ima manje aktivnih ljudi.  Very Happy  Bilo bi previše da svaki dan ima novih postova.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Mon Sep 12, 2016 10:46 am
Lorem, da nije Lord Jure? Mislim da mu je to novi nick, bio je i na Crotakuu a prema opisu (mange i ime), rekla bih da je to on. Ako netko želi, mislim da mu je i na Facebooku nick Lord Jure (ako ga nije mijenjao). Zadnje što sam čula je da je u Ichidanu (udruga za promicanje japanske kulture).
Samo nemojte ispasti nekakve lude uhode jer sam sad to rekla, pogotovo ako je riječ o krivoj osobi. Razz
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Mon Sep 12, 2016 1:06 pm
M ne moraš se uopće sekirat, mislim da ga je sajber pokušo regrutirat, al ništ od toga.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Wed Sep 14, 2016 9:42 pm
Um, da ništa od njega, haha.

Ah, možda bi i forum bio malo aktivniji da se i ja malo angažiram, ali izgubio sam podosta volje za forume.

A ovak mi je super dopisivati sa starom ekipom, samo davno je bilo kad sam po fejsu išao od jednog do drugog i nagovarao ih da se logiraju na forum. Mda, eto, nije loša ideja opet jednom sakupit staru ekipu.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Thu Sep 15, 2016 11:05 pm
Fejs ti ionako preuzima forume. (ili više ni Facebook nije glavni? uputite me)

Vidiš kaj se dogodilo s C-forumom.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Fri Sep 16, 2016 5:57 pm
Pa da, sad je sve na fejsu.
Samo što na fejsu ima previše glupih ljudi koji ti dođu u paketu Smile
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Sat Sep 17, 2016 8:45 pm
A zato imaš zatvorene grupe i PMove, ali nije to to. Na Facebooku nikako ne možeš raditi normalne teme koje svi u svakom trenutku vide kao na forumima.
Šteta.
Sponsored content

Kako je sve počelo Empty Re: Kako je sve počelo

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu