AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dbz epizode

+7
audiosl4ve
Prince Vegeta
Kaio- Goku
woker
son goten
Lelou1524
Gamaran
11 posters
Go down
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Dbz epizode - Page 2 Empty Re: Dbz epizode

Mon Jul 21, 2014 6:57 pm
Lelou1524 (citat):RTL kockica baš bzvz, crtići da bole glava, pa ja da imam 8 godina nebi gledao ta sranja, osim mr. beana nekada ga čak i pogledam ako slučajno naletim.
Kao da djecu zanima Ljudsko tijelo,mislim nije loše,ipak je edukativno,ali da su barem zbog djece pustili pokemone ili yugioh,ali da naravno,koga još briga za djecu
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Dbz epizode - Page 2 Empty Re: Dbz epizode

Mon Jul 21, 2014 7:27 pm
Daj ne serite. RTL Kockica je predobar program. A crtići su isto dobri - Leteći medvjedići, Ljudsko tijelo (to sam gledo ko klinac i crtić je i dalje prezakon). Neke emisije su malo glupe, al ajde za djecu su.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Dbz epizode - Page 2 Empty Re: Dbz epizode

Mon Jul 21, 2014 9:58 pm
Kockica mi je bila super prvi put, ali brate stvarno trebaju prestat reprizirat sve po 1000 puta.

U vezi s gledanosti DBZ-a, znam da je skoro cijeli moj razred u osnovnoj gledao, a mislim da i termin nije bio neki problem jer su bile reprize u donekle normalnu uru vikendom. I onda su počeli reprizirat po 1000 puta. Koji je vrag RTL-u, što ne mogu shvatit da je ljudima dovoljno nešto vidit i jedanput, možda dvaput  Rolling Eyes
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Dbz epizode - Page 2 Empty Re: Dbz epizode

Tue Jul 22, 2014 10:58 am
chibi23 (citat):Daj ne serite. RTL Kockica je predobar program. A crtići su isto dobri - Leteći medvjedići, Ljudsko tijelo (to sam gledo ko klinac i crtić je i dalje prezakon). Neke emisije su malo glupe, al ajde za djecu su.

dobro je ovo sto si naveo, sve ostalo je sranje. Ona kuca vampira i sta ti ja znam kakve sve gluposti. Trebali bi pustati malo nase oldskul crtane tipa Graskograda, Nika Praskatona, Inspektora Masku i takve zabavne crtane koji su svi gledali i zabavljali se s njima. Danasnji crtani su toliko glupi da to nisu istine. Mr. Bean! Mislim zbilja??? Naprave idiota koji samo suti i radi gluposti, pa pobogu to stvarno moras biti oskarovac da napravis...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Dbz epizode - Page 2 Empty Re: Dbz epizode

Tue Jul 22, 2014 9:29 pm
Bio je Nick Praskaton neki dan na drugom.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Dbz epizode - Page 2 Empty Re: Dbz epizode

Wed Jul 23, 2014 10:31 am
a da? Nisam znao. To je tako legendarni crtani Very Happy

no dobro necemo oftopicariti vise...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Dbz epizode - Page 2 Empty Re: Dbz epizode

Wed Oct 12, 2016 11:11 pm
Pošto nadoknađujem Dragon Ball Super i sad sam živciro sestru sa openingima iz raznih animea, između ostalog i DBZ pa imam pitanje:

Jel zna netko, prvenstveno sajber, gdje se može nać za skinut onaj hrvatski sinkronizirani DBZ šta je išo na RTL-u i bio glavni razlog šta postoji ovaj forum? Bio je nekad davno na thr-u ali nisam reagiro na vrijeme i nisam skino (to mi se isto dogodilo i s Krv nije voda Crying or Very sad). Pa ako netko ima negdje neki link ili skinuto pa da recimo uploada po malo na neki box da skinemo to ti bilo idealno.

EDIT: Ok, postoji na thr-u torrent sa sinkroniziranim DBZ-om kao epizode 1-104 s tim da ih par fali. Ajmo reć da je i više nego odličan početak. Pa je sad pitanje koliko je bilo prikazano epizoda? I gdje bih mogao nać ove šta fale pošto je bio još jedan torrent na thr-u šta je rakija snimo i tamo je bilo mislim sve, možda ne u kompletu, ali u par komada.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Dbz epizode - Page 2 Empty Re: Dbz epizode

Thu Oct 13, 2016 1:07 am
Naši su sinkronizirali samo 104 epizode. Jedino se sjećam da je Grgo sa starog foruma napravio neku stranicu gdje su bile sve epizode, ali ne znam ti link Neutral

EDIT: Našao sam link, ali čini se da su makli većinu epizoda Bed
https://sites.google.com/site/dbzhrepizode/
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Dbz epizode - Page 2 Empty Re: Dbz epizode

Thu Oct 13, 2016 5:47 pm
Ma ništa od toga, na to sam i ja naletio, al to je umrlo. Uglavnom onaj torrent s thr-a obećava, ali ne znam još ništa pošto je .rar od 16 GB, pa se mora skinut cijeli, a sad je ugašen jer uploadam nešt na box. Kaže u opisu da fali par epizoda, od kojih sam neke našao ovak na internetu. Kad se skine ću javit na šta liči.
Sponsored content

Dbz epizode - Page 2 Empty Re: Dbz epizode

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu