AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trenutno gledam...

+32
Liki
Byakislav
Eevee
smegmarta
Leo13
Strummer
Strukla
Facyber
vele
sarcasticGirl
Sasuke Uchiha
Akai
synhro
dubrovački fan DBZ-a
Heiwajima_Mayu
Shogun
Japi
WooddieBone
audiosl4ve
JezFrizuraMan
chibi
Goku SSJ2
Prince Vegeta
~Death Ripper~
Bayonetta
AlanViBritannia
Rin Okumura
Lelou1524
SuperSaiyanVegeta
Gamaran
nyan-cat
sajber
36 posters
Go down
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Thu Jul 24, 2014 10:12 am
Ja sam pogledao 1. ep. dramatical murdera i nije mi nešto. Neću gledat drugu.

Inače, nastvio sa monogatari drugom sezonom, nakon dugo, dugo vremena. Još 2 epizode do kraja.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Thu Jul 24, 2014 9:46 pm
ja sam pogledao isto bio dramatical murder i nekako sam se dvoumio dal da gledam drugu epku ili ne, i eto samo tako sam odustao. Nije mi bas nes... Glavni lik mi je precudno obucen xD
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Thu Jul 24, 2014 10:00 pm
Ja sam čuo da je Dramatical Murder BL/Yaoi pa sam izbjegavao u širokom luku.

Od ove sezone su mi zasad super Aldnoah Zero i Zankyou no Terror. Ovaj drugi je nevjerojatno realističan za anime, pisci su baš u detalje istražili sve što im treba za radnju.
Spoiler:
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri Jul 25, 2014 12:56 pm
Pa... priča se da je yaoi, ali meni ne izgleda tako. Normalni su likovi.
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Wed Jul 30, 2014 5:18 pm
Dramatical Murder sam odlučila gledati jer mi se činilo da će animacija biti dobra. Sada je već izašla četvrta epizoda i, koliko sam pratila jer me ubilo od dosade, još uvijek se nije ništa konkretno dogodilo. Nije yaoi/BL iako su skoro svi likovi muški, al vidjet ćemo. Zankyou no Terror je super. Četvrta epizoda Space Dandy <3
Eevee
Eevee
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 31
Reputation : 6
Pridružen : 2014-07-03
Godina : 25

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Thu Jul 31, 2014 10:51 am
Dramatical Murder igra je yaoi,ali anime nije. Najbolji su Zankyou no Terror i Akame ga Kill,a i Barakamon mi je odličan(preesmiješan).
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Aug 05, 2014 11:25 am
Trenutno gledam... - Page 9 11636

Pogledao do kraja Beck. Fini muzički anime i preporuka svima koje zanima muzika, bendovi, koncerti i sl.
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Aug 05, 2014 11:29 am
Pogledao Pani Poni Dash... slicno kao azumanga daioh ;D
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Aug 05, 2014 11:30 am
poceo gledati onako casual na mobu Beelzebub. Pa placem i dalje. Bolje od mange na koju sam suze lio Very Happy
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri Aug 08, 2014 8:07 pm
I ja ću počet Belzebub ovih dana jer čujem da je presmješan Smile
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri Aug 08, 2014 10:33 pm
kazem ti plakao sam na mangu, ali anime je nekako jos smijesnije napravljen. Inace Beelzebub je stvarno odlican naslov, pun komedije i akcije. SVakako pogledaj
Byakislav
Byakislav
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Broj postova : 13
Reputation : 0
Pridružen : 2014-09-10
Godina : 33

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Wed Sep 10, 2014 10:41 pm
Trenutno se gleda Fantastic children. Za sad mi apsolutno ništa nije jasno što može biti jako dobro ili jako loše. Vidit ćemo xD
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Thu Sep 11, 2014 5:00 pm
Tower of Druaga, season 2, Sword of Uruk.

osim užasnog CGI-a, ostatak je super cool :3
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Thu Sep 11, 2014 6:37 pm
Zankyou no Terror.
Onako, nije lose, nije ni pretjerano interesantno.
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Sep 21, 2014 7:56 pm
Sad kad je dosta toga zavrsilo/pri kraju vise mi nije nekako zanimljivo. Ne znam zasto. Na kraju mi je Gekkan Shoujo Nozaki-kun jedini ostao jednako zanimljiv kao i na pocetku. I Space Dandy. Ali ti ne prate neku posebnu pricu, vec je svaka epizoda vise-manje za sebe.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Thu Sep 25, 2014 8:39 pm
Gledam Kaijia. Predobar anime! Prva igra je bila najbolja, a nisu ni ostale loše. Zanima me što će se igrat u drugoj sezoni. Preporuka svakome ko voli game anime sa nadmudrivanjem i super razmišljanjem Smile
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Sep 28, 2014 5:21 pm
Bio sam bolestan zadnjih tjedan dana pa ovo malo kasni, ali evo moj sezonski izvještaj o animeima. Stvarno mi treba neki hobi.

Gledao sam ove sezone:
1. Glasslip
Glasslip je jako simboličan što znači da bi simboli trebali biti objašnjeni da bi se anime razumio, ali oni to nisu. Kad se proniknu, anime ima smisla, ali ovako nije baš jasno što se događa, a pošto su i sami likovi simboli, plitki su i teško je suosjećati s njima. Barem lijepo izgleda.
2. Persona 4 the Golden Animation
Prije nego se ovo pogleda trebalo bi igrati Personu 4 ili barem pogledati prvi anime jer preskače sve detalje koji su bili u prošlom animeu i prikazuje samo novi sadržaj. Fokusira se uglavnom na novi ženski lik iz Goldena što neke živcira, ali meni je u redu jer joj glas daje Kana Hanazawa, a nikad ne može biti previše Kane Hanazawe.
3. Aldnoah.Zero
Gen Urobuchi radi mecha anime. Dosta ljudi ga opisuje kao obrnuti Gundam jer negativci imaju op meche, a glavni likovi se jedva mogu obraniti, ali to ne bih znao jer nikad nisam gledao Gundam. U svakom slučaju, anime je dobro napravljen jer se ne fokusira na meche nego na rat koji se odvija. Kraj prve sezone je jako šokantan pa ne znam kako će se radnja odvijati u nastavku koji je u prvi mjesec, ali prva sezona je bila jako dobra.
4. Captain Earth
Klasični mecha, ne radi ništa novo ni posebno, ali je svejedno zabavan za pogledat. Likovi su simpatični, uključujući i negativce pa generična radnja baš i ne smeta. Jedini mi je problem što su zbog toga što se fokusiraju na razvoj likova umjesto na radnju ubacili neke filler epizode pred kraj bez kojih se i moglo pa zadnji zaplet djeluje malo ubrzano, ali to i nije toliki problem.
5. Zankyou no Terror
Definitivno najbolji anime sezone, a možda i cijele godine. Animacija je fantastična, soundtrack je još bolji (radi ga Yoko Kanno), a radnja je intrigantna. Također je super što u detalje opisuje sve što naši glavni likovi teroristi rade tako da ako ikad odlučite bombardirat Tokio imate i upute.

Gledam sljedeće sezone:
Nastavljam Sailor Moon Crystal.
1. Buddy Complex Kanketsu-hen: Ano Sora ni Kaeru Mirai de
Da, znam da sam moga jednostavno napisat Buddy Complex 2, ali baš volim ove duge naslove. Ovo je specijal od dvije epizode za kraj Buddy Complexa. Prvi dio je bio dosta generičan i ništa posebno, ali ću svejedno pogledat zbog prokletog cliffhangera na kraju sezone.
2. Cross Ange: Tenshi to Ryuu no Rondo
Još jedan Sunrise mecha anime sa dugim naslovom. Postava puna cura u bezrazložno oskudnoj odjeći se u mechama bori protiv interdimenzionalnih zmajeva u 25 epizoda. Ovo je najanime anime za koji sam ikad čuo. Samo nam još trebaju tentacle zmajevi.
3. Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works
Kunem se da nisam namjerno birao animee sa dugim naslovima. Ovo je nova adaptacija F/SN Vn-a. Već me neko vrijeme ovo zanima, ali nisam htio pogledat originalni anime jer sam čuo da nije baš dobar, a ovo je već bilo u pripremi pa sam odlučio pričekat. Od ono malo VN-a što sam igrao, vidim da je Archer najbolji lik pa će ovo očito bit super.
4. Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de
Stvarno ih nisam namjerno birao. Uglavnom, radnja mi se ne čini kao ništa više od običnog slice-of-lifea, ali ovo radi Studio Trigger, a njihovi radovi su obično super (Little Witch Academia, Kill la Kill, a dok su još bili u Gainaxu i TTGL, FLCL, Panty and Stocking i Dead Leaves). Međutim, ovo im nije originalni rad, nego adaptacija LN-a pa me zanima kako će ispasti.
5. Kiseijuu (Parasyte)
Ha, ovo nije tako dug naslov. Anime adaptacije dosta stare mange koja mi se svidjela pa ću pogledat. Kana Hanazawa je u ovom pa imam još poticaja.
6. Shirobako
Znači, anime o curama koje rade anime. Nadam se da rade anime o tome kako rade anime o tome kako rade anime itd. Ovo je od P.A. Worksa koji obično imaju dobre animee pa će vjerojatno bit dobro ako ne bude simbolično kao Glasslip gore.
7. Grisaia no Kajitsu
Adaptacija VN-a o kojem sam čuo da je jako dobar i komičan. Nemam blagog pojma o čemu se radi pa će ovo biti zabavno za gledat.
8. Sora no Method
Originalni anime. Nije još rečeno ništo o radnji pa će mi i ovo bit zabavno za gledat. Doduše, ni za Glasslip nije rečeno ništa o radnji... Uglavnom, ovo može biti ili dobro ili loše, ali zasad izgleda zanimljivo.

Ispričajte me, sada idem naći neki hobi.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Sep 30, 2014 8:17 pm
Ne brini, jam sam vjerojatno pogledao i više.

Glasslip je lijep anime za gledati. Lijep za oči, ništa više. Priča je totalka baljezga. Ono, svi se na svakoga pale, a ni samo ne znaju, pale li se ili ne. Ne znam, fakat lijep anime za oči i lijepo za gledat, ali radnja je loša, barem meni.

Aldnoah mi je bio fora. Čak je zanimljivo stalo xD Gledaće se i druga sezona kad izađe Smile

Zankyou no Terror mi je isto bio fora. Svi su očekivali Death Note, ali ono nešto sasvim drugo. Lijepo je ispalo, 11 epizoda je taman. Zadovaljan sam naslovom. Nije mi ništa poseban, ali dobar za pogledat. Preporuka.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Sep 30, 2014 9:24 pm
poceo Zankyou no Terror. Pogledao par epizoda i svida mi se. Zanima me kako ce se razvijati radnja posto nije dug anime.
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Oct 12, 2014 12:42 pm
Joj jedva cekam gledati Kaijija. Nikako da dodje na red jer uvijek gledam barem 30 animea svake sezone. :< Iz prosle se slazem da je Glasslip bio bezvezan. Ne znam ni opisati taj osjecaj dok sam gledala. Mogla sam gledati u zid tih 20 minuta i bilo bi mi isto. Niti su likovi nesto posebno simpaticni, niti je radnja zanimljiva. Ne mogu reci ni da mi je animacija sad nesto posebno.
Zankyou no Terror je super na svoj nacin. Anime of the season. :d Mahouka je jos iz sezone prije i u pocetku mi se nije svidjalo, ali kasnije je postalo bolje. Previse objasnjavanja, likova i nebitnih radnji. Sto jos... Gekkan Shoujo Nozaki-kun je stvarno zabavan. Jos jednom to ponavljam, znam.

Nemam neko misljenje o novoj sezoni. Nista me nije posebno odusevilo za sad. Kiseijuu. Shigatsu wa Kimi no Uso i sve season 2 su dobre (Psycho-Pass, Yowapedal <3).
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Oct 12, 2014 11:59 pm
Meni je drago što Kiseijuu nisu cenzurirali nekim retardiranim crnim trakama ili žarkim svjetlom. Ako ću gledat anime gdje svemirci odgrizaju glave hoću vidjet kako odgrizaju glave.
Zasad me stvarno zapanjila animacija na novom Fate Stay Nightu. Mili Bože.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Mon Oct 13, 2014 7:22 pm
Da, epizoda 0 nije bila toliko dobro animirana ko ova. Trebalo bi temu otvorit za to Very Happy
Eevee
Eevee
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 31
Reputation : 6
Pridružen : 2014-07-03
Godina : 25

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Nov 09, 2014 11:18 am
Kiseijuu - Najbolji ove sezone. Anime potpuno zaokupi pažnju i srećom nije cenzuriran. Dobar razvoj likova.
Shigatsu wa Kimi no Uso - Lijepa glazba i animacija,ali ja oćenito ne volim ove lagane osjećajne drame pa mi je poprilično dosadan.
World Trigger - Možda nema izvanrednu animaciju niti originalnu priču(čudovišta koja dolaze iz druge dimenzije,a glavni likovi se bore protiv njih pokušavajući zaštititi stanovnike grada itd.),ali u ovom animeu uživam više nego u većini animea ove sezone. Ima potencijala i likovi su zanimljivi.
Pantsu...erm..Grisaia no Kajitsu - Nisam čitala VN. Zasad je interesantan i ima odličnu animaciju.
                                                  "Thank you for burying me alive." - Michiru Matsushima
Ookami Shoujo to Kuro Ouji - Jedan od rijetkih animea gdje sam pročitala mangu prije gledanja. Tipičan shoujo,ali mi se ipak sviđa. Možda i više nego što zaslužuje.
Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de - Učenici koji imaju super moći samo za reklamu i uopće ih ne koriste. Zar je ovo bilo potrebno? Nakon 3 odgledane epizode mogu reći da je bezveze i dosadno.
Nanatsu no Taizai - Dosta dobar. Jedva čekam da upoznamo sve likove.
Akatsuki no Yona - Ovaj anime obožavam. Zanima me kakav će character development biti kod Yone. Po onom kratkom isječku rekla bi odličan. Animacija je isto super,a ima i komedije.
Ore, Twintails ni Narimasu - Loli,Trap/Gender bender,ludi fetiši...Ovaj anime je toliko čudan da mi se ustvari sviđa.

To su animei koje pratim ove sezone(nisu poslagani redom). Sve u svemu,dobar način da mi se misli malo maknu od škole.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Nov 09, 2014 1:09 pm
Za Inou Battle je premisa doslovno da dobiju super moći, ali se ništa ne promijeni. Parodira animee sa super moćima. Ideja animea je da super moći neće riješiti životne probleme nego mogu riješiti samo neke isto tako nadnaravne probleme (ovo je rečeno u petoj epizodi). Zato treba prestati sanjariti o nekom zanimljivijem životu jer si nezadovoljan svojim i pobrinuti se da učiniš svoj život zanimljivijim. Jedino što može riješiti tvoje probleme si ti i ljudi oko tebe, a ne neke nadnaravne sile. Ako se mene pita, ovo je jako dobar anime.

Počeo sam i ja gledati Twintails i urnebesan je. Negativci su mi najbolji likovi, pogotovo kad igraju Jengu cijelu epizodu da odluče koji će napasti sljedeći i onda toga srede u pet sekundi. Anime ima ludu radnju i uopće se ne pokušava shvatiti ozbiljno nego samo ide s tom ludošću i to radi izvrsno.

Grisaia no Kajitsu stvarno ima previše pantsua, koliko čujem toga nije bilo u VN-u. I meni je anime dobar, ali čujem da je VN dosta bolji i detaljniji pa ću ga zaigrat kad za par mjeseci izađe službeni prijevod.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Nov 09, 2014 5:26 pm
Ja ne gledam ništa iz ove sezone sem ovog novog fate stay nighta. I od prošle sao i akame.
Vjerojatno ću bacit kasnije oko na terra formars.
Sponsored content

Trenutno gledam... - Page 9 Empty Re: Trenutno gledam...

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu