AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trenutno gledam...

+32
Liki
Byakislav
Eevee
smegmarta
Leo13
Strummer
Strukla
Facyber
vele
sarcasticGirl
Sasuke Uchiha
Akai
synhro
dubrovački fan DBZ-a
Heiwajima_Mayu
Shogun
Japi
WooddieBone
audiosl4ve
JezFrizuraMan
chibi
Goku SSJ2
Prince Vegeta
~Death Ripper~
Bayonetta
AlanViBritannia
Rin Okumura
Lelou1524
SuperSaiyanVegeta
Gamaran
nyan-cat
sajber
36 posters
Go down
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Sat Sep 26, 2015 1:49 pm
sajber (citat):Pogledao par zaostatka.
SAO, Log Horizon, Tokyo Ghoul.

SAO odnosno GGO je bio super, ali ono poslje je bilo sve bezveze. Mda, koliko god je taj drugi dio bio bezveze nije bio gori od Log Horizona koji je cijelo vrijeme bio jako loš. Tokyo Ghoul je bio zanimljiv Smile

I pogledao sam zadnji epizodu prison school. Što reći, jedva se čeka nova sezona Razz


Ne čitaš mangu????? Šta? Pod hitno čitat!
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Sat Sep 26, 2015 8:23 pm
Meh, još i to da čitam... pa gdje bi stigao. A poznato je da je slabo čitam mange. Čekat ću drugu sezonu Razz
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Sat Sep 26, 2015 10:09 pm
Stvarno se isplati i jako brzo se čita. Evo adaptali su 89 chaptera u 12 epizoda, a nisu ništa preskočili.

Chapteri imaju po 1-2 minute materijala za adaptirat. Al to je dobra strana mange jer samo povećava napetost i buildup.

A art je jedan od najboljih ikad.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Sep 27, 2015 3:23 am
Sad kad sam se napokon završio raspakirivat i imam malo slobodnog vremena, napisat ću svoj review za animee koje sam gledao zadnje dvije sezone. Neću ništa gledat sljedeću sezonu jer mi počinje fakultet pa uzimam malu pauzu dok se priviknem Neutral

Prošla sezona:
1. Fate/Stay Night UBW
Što reći, bilo je super kao i očekivano. Animacija i soundtrack vrhunski. Posebno mi se svidjela ona "That's hell you're walking into" scena, izvrsno napravljena. Jedino mi je nedostajalo što nisu izrekli puni UBW chant na engleskom. Kvragu Shirou, dvije verzije tebe i nijedna ne može citirat doslovno prvi tekst VN-a.

2. Plastic Memories
Ovaj anime će vam iščupat srce iz prsa i natjerat vas da se utopite u vlastitim suzama. 10/10
Sad ozbiljno, ovaj anime je imao dvije opcije u svojih 13 epizoda. Mogao se fokusirati na world building i tako slabije razviti glavne likove ili se mogao fokusirati na romantični aspekti likove iako bi to značilo da zanimljiva premisa sa androidima neće biti potpuno istražena. Napravio je ovo drugo i meni je osobno drago jer se dovoljno da izvući iz prvih epizoda, a razvoj likova je stvarno bio ključan za kasnije epizode. Kad smo već kod kasnijih epizoda, zbog mature sam zadnje tri epizode pogledao skupa što je jednostavno bilo emocionalno iscrpljujuće. Zadnjih 4-5 epizoda je stvarno bilo fantastično, a i ostatak je bio jako dobar. Animacija je jako dobra, a soundtrack jako dobro pristaje u anime. Najbolji izbor kod soundtracka je što ga nisu stavili u ključnu scenu u zadnjoj epizodi jer je to stvarno pojačalo dojam.

3. Grisaia no Meikyuu/Rakuen
Mnogo bolje od Kajitsua, Meikyuu je adaptiran skoro do u detalj a i Rakuen je jako vjeran originalu. Radnja stvarno poludi s obzirom na original i postane više kao neki akcijski film, ali je prijelaz jako dobro obavljen pa se ta razlika ne primijeti dok se gleda.

4. Houkago no Pleiades
Ovaj anime je bio i ostao klasično magical girl. Glavni nesigurni lik postane mnogo samopouzdanija, ženskasti misteriozni lik joj pomaže itd. Međutim, meni to nije baš smetalo jer volim klišejaste stvari, a i ovaj anime je imao dosta drugih stvari koje se meni osobno sviđaju kao što su ispravna fizika što je jako začuđujuće za anime u kojem cure lete na metlama koje prave zvukove motora u svemiru. Magični aspekt je stvarno minimiziran i stvari kao što su vremenska dilatacija pri putovanju brzinom svjetlosti i Heisenbergovo načelo su ispravno prikazani i krše se tek u zadnjoj epizodi kad po Gainaxovom običaju sve eskalira do kraja, ali i to kršenje je prikladno jer je objašnjeno koji se zakoni krše i zašto to mogo sad,  a nisu mogli prije. Još jedna stvar koja mi se svidjela je što ili direktor ili pisac imaju ogromnu opčinjenost astronomijom i zapravo sam naučio dosta stvari iz ovog animea. Također, nikad ne bih rekao da je ovo bila reklama za Subaru. Soundtrack je bio jako dobar, a i animacija je bila spektakularna u nekim aspektima. Ukratko, objektivno anime nije radio ništa novo, ali se meni osobno previše svidio da bih ostao objektivan.

5. Nisekoi S2
Shaft je elegantno ubacio sve filleraste dijelove iz mange u drugu sezonu i tako ostavio više radnje za treću. Međutim, onaj dio radnje koji jest bio u ovoj sezoni je jako dobro adaptiran. Nemam baš nekih komentara jer se ništa baš nije ni dogodilo u ovoj sezoni da je bilo dosta drugačije od prve.

Ova sezona:
1. Miss Monochrome 2
Gledao sam prvu sezonu koja je bila samo 4 minute po epizodi pa sam pogledao i ovu koja je bila duplo duža sa vrtoglavih 8 minuta. Zabavno je kao i prva sezona sa nešto više humora. Najavili su i treću, mislim već sljedeće sezone, pa to možda i budem pratio da se opustim.

2. Classroom Crisis
Ovaj anime je bio malo spor u prve tri epizode dok su postavili sve likove i radnju, ali je kasnije postao fantastičan. Glavni lik mi je sad jedan od najdražih likova, likovi općenito su realistični i nisu anime klišeji, forshadowing je napravljen suptilno, ali dovoljno dobro da nijedan twist nije iz neba pa u rebra, soundtrack je isto jako dobar. Sve u svemu, neočekivani hit sezone.

3. Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai
Malo me sram što sam taj naslov otipkao bez da sam googlao. Engleski prijevod je A Boring World Where The Concept of Dirty Jokes Doesn't Exist. Anime je šašav kako i zvuči. Šale su komične, ali anime nije pretjeran u fanserviceu i zapravo dobro prenosi poruku o političkoj opresiji i cenzuri.

4. Charlotte
Jun Maedov novi anime nakon Angel Beatsa. Međutim, uopće nije kao Angel Beats ili klasnični Maeda. Ovaj anime se više fokusira na jednog lika umjesto na grupu i tema nema nekakve veze sa settingom. Imao je malih problema kao i Angel Beats zbog vremenskog ograničenja, ali je svejedno dobro prenio svoju priču. Nije me oduševio kao Angel Beats, ali mi se svejedno jako svidjeo.

Gledam i DBS, ali nemam o tome što reći jer je to Dragon Ball, ništa novo.
Idem sad spavat jer sam crknut, a i laptop će mi crknit.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Sep 27, 2015 1:05 pm
roverandom (citat):Stvarno se isplati i jako brzo se čita. Evo adaptali su 89 chaptera u 12 epizoda, a nisu ništa preskočili.

Chapteri imaju po 1-2 minute materijala za adaptirat. Al to je dobra strana mange jer samo povećava napetost i buildup.

A art je jedan od najboljih ikad.

Ne znam, vidjet ću još. Ako anime adaptira sve iz mange, onda nema potrebe da ju čitam. A i malo mi je bezveze krenut od tamo gdje je anime stao, kada bi čitao, išao bi ispočetka, ali mi se to sad neda jer mi je još uvijek sviježe.


Prince Vegeta (citat):Sad kad sam se napokon završio raspakirivat i imam malo slobodnog vremena, napisat ću svoj review za animee koje sam gledao zadnje dvije sezone. Neću ništa gledat sljedeću sezonu jer mi počinje fakultet pa uzimam malu pauzu dok se priviknem Neutral

Prošla sezona:
1. Fate/Stay Night UBW
Što reći, bilo je super kao i očekivano. Animacija i soundtrack vrhunski. Posebno mi se svidjela ona "That's hell you're walking into" scena, izvrsno napravljena. Jedino mi je nedostajalo što nisu izrekli puni UBW chant na engleskom. Kvragu Shirou, dvije verzije tebe i nijedna ne može citirat doslovno prvi tekst VN-a.


4. Charlotte
Jun Maedov novi anime nakon Angel Beatsa. Međutim, uopće nije kao Angel Beats ili klasnični Maeda. Ovaj anime se više fokusira na jednog lika umjesto na grupu i tema nema nekakve veze sa settingom. Imao je malih problema kao i Angel Beats zbog vremenskog ograničenja, ali je svejedno dobro prenio svoju priču. Nije me oduševio kao Angel Beats, ali mi se svejedno jako svidjeo.

Gledam i DBS, ali nemam o tome što reći jer je to Dragon Ball, ništa novo.
Idem sad spavat jer sam crknut, a i laptop će mi crknit.

UBW još nisam gledao drugu sezonu. Čekao sam da završi pa da pogledam u komadu i na kraju nisam pogledao. Vjerojatno ću uskoro.

Charlotte je bio takav preokret lol. Mislio sam da će biti svakodnevni život sa super moćima. Zapravo, tako je djelovalo sve do negdje 7? epizode kada je došlo do neočekvianog preokreta. Okej je ideja, ali nekako mi je sve to bilo malo zbrzano i ne dovoljno razrađeno pa mi je utisak ostao čudan, šta ja znam. Ali okej je anime. Nisam još pogledao zadnju epizodu, budem danas vjerojatno.
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Sep 27, 2015 3:44 pm
sajber (citat):
roverandom (citat):Stvarno se isplati i jako brzo se čita. Evo adaptali su 89 chaptera u 12 epizoda, a nisu ništa preskočili.

Chapteri imaju po 1-2 minute materijala za adaptirat. Al to je dobra strana mange jer samo povećava napetost i buildup.

A art je jedan od najboljih ikad.

Ne znam, vidjet ću još. Ako anime adaptira sve iz mange, onda nema potrebe da ju čitam. A i malo mi je bezveze krenut od tamo gdje je anime stao, kada bi čitao, išao bi ispočetka, ali mi se to sad neda jer mi je još uvijek sviježe.


Adaptira sve, ali nije to to (pogotovo ne cenzurirano). Nisam gledao cijeli anime (čekam bluray), ali sam dosta scena koje sam htio vidit odgledao i doživljaj iz animea je nekih 60% doživljaja kada sam čitao mangu. Ima super OST, ali sveukupno je dosta slabiji. Jednostavno je manga superiornija.

A i ko zna kad će doć iduća sezona.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Sep 27, 2015 7:04 pm
sajber (citat):Charlotte je bio takav preokret lol. Mislio sam da će biti svakodnevni život sa super moćima. Zapravo, tako je djelovalo sve do negdje 7? epizode kada je došlo do neočekvianog preokreta. Okej je ideja, ali nekako mi je sve to bilo malo zbrzano i ne dovoljno razrađeno pa mi je utisak ostao čudan, šta ja znam. Ali okej je anime. Nisam još pogledao zadnju epizodu, budem danas vjerojatno.

Meni je najveći problem bio što se negdje nakon 7-8 epizode fokus prebaci skroz na Yua i svi drugi likovi nekako izblijede. A taj nagli prekoret nakon svakodnevnog života ti je nešto što Jun Maeda voli napraviti, počne polako da te upozna s likovima i onda baci neku tešku tragediju. I to zbrzano je isto njegov stil jer je naviknut na razvučene VN-ove pa mu 13 epizoda jednostavno bude premalo. To sam bio i očekivao pa mi nije baš ni smetalo.
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Mon Sep 28, 2015 9:23 pm
Završavam Non Non Biyori Repeat. Easy SoL is easy.
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Sep 29, 2015 1:12 am
Akai (citat):Završavam Non Non Biyori Repeat. Easy SoL is easy.

Prvi ponedjeljak nakon 3 mjeseca bez nove Non Non Biyori epizode.... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri Oct 02, 2015 8:22 pm
Prince Vegeta (citat):
sajber (citat):Charlotte je bio takav preokret lol. Mislio sam da će biti svakodnevni život sa super moćima. Zapravo, tako je djelovalo sve do negdje 7? epizode kada je došlo do neočekvianog preokreta. Okej je ideja, ali nekako mi je sve to bilo malo zbrzano i ne dovoljno razrađeno pa mi je utisak ostao čudan, šta ja znam. Ali okej je anime. Nisam još pogledao zadnju epizodu, budem danas vjerojatno.

Meni je najveći problem bio što se negdje nakon 7-8 epizode fokus prebaci skroz na Yua i svi drugi likovi nekako izblijede. A taj nagli prekoret nakon svakodnevnog života ti je nešto što Jun Maeda voli napraviti, počne polako da te upozna s likovima i onda baci neku tešku tragediju. I to zbrzano je isto njegov stil jer je naviknut na razvučene VN-ove pa mu 13 epizoda jednostavno bude premalo. To sam bio i očekivao pa mi nije baš ni smetalo.

Pogledaj si litle busters! Sigurno će ti se svidjeti. Isto počinje lijepo, ali kad počne obrađivati likove, ima dosta tragedija i drama. A i likovi su stvarno zanimljivi, a što je najbolje tokom animea ima stvari koje su neobjašnjive i ispadaju kao sprdnja, a tek na kraju se objasni kako i zašto.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri Oct 02, 2015 11:54 pm
Definitivno. Planiram pogledati sve veće Key animee. Mislim da ću prvo Clannad pa onda Little Busters, a čujem da i Rewrite uskoro dobiva anime, iako to nije Junovo.
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Sat Oct 03, 2015 12:57 am
Pogledaj jedan njegov, pogledao si ih sve.
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Sat Oct 03, 2015 2:46 pm
Trenutno sam pri kraju : FATIN / NOĆNI OSTANAK - Neograničeni oštricin rad.

Prilično sam zadovoljan zasad.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Oct 06, 2015 3:05 pm
Pogledao sam i tu zadnju epizodu Charlottea. Ne znam što da kažem osim da je glupo napravljeno. Dobio je moć za izlječivanje i nije si izlječio oko, razlog je bio glup. Zašto nije bratu izlječio oko? Zašto je na kraju kad se probudi normalan? Zar su mu moći nestale? I ono, obišao je cijeli svijet u šta, godinu dana? Ili koliko je prošlo... I svake moći su trebale biti nekompletirane i imati neku manu, a ovdje, kolko smo vidjeli sve što je koristio je dobro prolazilo, bez posljedica. Dobro gubio je pamčenje i razum, ali to je zato što je upio previše moći, ali zar nije trebao imati još drugih nuspojava za svaku moć koju je upotrijebio? Ne znam, kraj je nekako zbrzan i ne promišljen.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Wed Oct 07, 2015 10:26 pm
Ne znam odakle ljudima da su sve moći nesavršene, samo je par prikazanih moći s nekom manom. Yusa/Misa, sva tri tipa iz prvih par epizoda, onaj tip koji briše pamćenje i Kumagami nitko nisu imali mane.

Ali da, nekako su uspjeli ugurat cijelu sezonu animea u jednu epizodu. I koliko sam shvatio, nije si izliječio oko jer da je putovao kroz vrijeme, onda ne bi krenuo na out oko svijeta u 80 dana što nema baš smisla jer bi se on i dalje sjećao svega i svejedno bi mogao napravit isto. I stvarno mi nedostaje neka scena na kraju gdje on sretne Shuna, Ayumi itd. pa kuša pizza sauce ili curry ili tako nešto. Bilo bi zanimljivo vidjeti je li još uvijek onako ciničan i ima li šansa da se sjeti kad mu prođu moći, ali samo su skočili sa scene u bolnici na epilog Neutral
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri Oct 09, 2015 9:04 pm
Fate/Kaleid Liner Prisma Illya 2wei Herz!

Happiend umesto cliffhangera u mangi... ali ionako će sve to da se desi u 4. sezoni XD
Klasični lolicon, magical girl, slice of life, action anime. Može da se pogleda Very Happy
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri Oct 09, 2015 10:32 pm
pri kraju sam napokon sa Gangsta-om i Shokugeki no Souma-om. Jos par epizoda pa se bacam na dovrsavanje SAO-a i Parasytea. Fun weekend ahead of me Smile
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Mon Oct 12, 2015 10:12 pm
Mogla bih početi sa gledanjem Saiyukija.

Trenutno gledam... - Page 13 01

Mmmn, da.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Mon Nov 02, 2015 9:52 am
pogledao Beck. Definitivno top 5 animea koji sam pogledao. Manga mi je isto u top 5 i ne mogu vjerovati da je tako odlicno. Manga je naravno puno bolja poi meni, ali kada cujes ovako u anime-u pjesme skroz je drugaciji osjecaj. Stvarno fantastican anime i kad sam ga gledao dosla mi je tako zelja da naucim gitaru ili bass svirati, nes nevjerojatno. Sad mi je zao sto nijedan instrument ne sviram Sad

Trenutno pomalo vucem Samirai Flamenco jer eto poceo SAO S2 gledat opet jer ju nisam do kraja pogledao, a GGO je ipak najbolji arc Smile
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Wed Nov 04, 2015 12:49 am
Hime-chan no Ribbon.

Very Happy Very Happy Very Happy

Ikke Ikke Go Go Juuuuuu~mp!
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Wed Nov 04, 2015 3:29 pm
noragami kreno gledat i punch man.
mhmh, noragami je zapravo dosta smišan
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Thu Nov 05, 2015 1:20 pm
Pokemon filmove, zadnji je bio 8. po redu, onaj sa Lucariom. Tja, šta reć, od 6-8, ovisno o filmu. Još jedan pa i s time stajem, ne da mi se više.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Nov 24, 2015 9:24 pm
upravo vidio da ce izaci Noblesse OVA. Fucking shit ovo ce biti epic!!!

Link za trailer
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Wed Nov 25, 2015 1:09 am
Pogledao Working!! ... twas nice Very Happy
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Thu Dec 03, 2015 11:09 am
Poćeo Giant Killing. Super mi je za sada, iako nisam fan nogometa. Pogledaće se za par dana Smile
Sponsored content

Trenutno gledam... - Page 13 Empty Re: Trenutno gledam...

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu